سه شنبه 4 تير 1398 شمسی /6/25/2019 12:41:46 PM

16 عکاس استانی و 4 عکاس ملی، چهارشنبه گذشته با حضور در معادن سنگ مرمریت شایان، مجتمع معادن چینی نیریز و مرمریت باقرآباد از دیدنی‌های این معادن عکاسی کردند.
روز خوش عکاسان در معادن "شایان مرمریت"، "چینی نیریز" و "باقرآباد"

معدن نامه: ۱۶ عکاس استانی و ۴ عکاس ملی، چهارشنبه گذشته با حضور در معادن سنگ مرمریت شایان، مجتمع معادن چینی نیریز و مرمریت باقرآباد از دیدنی‌های این معادن عکاسی کردند.

به گزارش خبرنگار اعزامی معدن نامه به استان فارس، عکاسان با حضور در این معادن به‌منظور شرکت در دومین جشنواره ملی عکس معدن تصاویر بکری را به ثبت رساندند.

خانه معدن ایران، مجری برگزاری این تور عکاسی بود تا عکاسان کشور از نزدیک با فضای کار در معادن بخش خصوصی به‌ویژه سنگ‌های تزیینی آشنا شوند.

عکاسان حاضر در این بازدیدها ضمن ابراز رضایت از محیط بکر و فعال معادن سنگ تزیینی کشور، در گفت‌وگو با معدن نامه اعلام کردند که تجربه جدیدی از حضور در معادن را به دست آورده و تصور آنان از فعالیت‌های معدنی تغییریافته است.

دومین جشنواره ملی عکس معدن نیمه آبان ماه امسال در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود. این جشنواره با موضوعات «انسان و معدن»، «شکوه معدن و صنایع معدنی»، «ایمنی و محیط‌زیست در معدن» و «صنایع معدنی» برگزارشده  و به علاقه‌مندان فرصت داده که تا روز ۲۵ شهریورماه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در تهران، خیابان سمیه بعد از مفتح پلاک ۱۰۰، طبقه دوم یا به وب‌سایت www.kimiyafest.ir ارسال کنند. برگزیدگان جشنواره نشان کیمیا دریافت خواهند کرد.

اولین جشنواره ملی عکس معدن به همت روابط عمومی ایمیدرو سال گذشته برگزار شد.نمایش ساده


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

آخرین عناوین