سه شنبه 4 تير 1398 شمسی /6/25/2019 12:45:00 PM
معدن نامه بررسی کرد:

معدن نامه بر این باور است که هرگونه تغییر در بدنه معادن کشور، حداقل تا دولت آینده به صلاح بخش معدن نیست و بهتر است تا وزیر صمت، به‌جای بله‌قربان‌گویی به مصوبات یک‌شبه و توطئه‌هایی که علیه نظام مدیریتی کشور شکل می‌گیرد، مدیران سالم را در بدنه وزارتخانه متبوع خود حفظ کند.
مدرس خیابانی کیست؟

معدن نامه: عملکرد مناسب بهرام سبحانی در فولاد مبارکه و سودآور کردن این شرکت و صادرات محور شدن آن ظرف سال‌های گذشته سبب شده تا برخی افراد بی‌نام نشان برای مدیریت این شرکت در نظر گرفته شوند.

آن‌گونه که شایع شده محمدرضا مدرس خیابانی، مشاور ارشد اجرایی رئیس هیئت عامل ایمیدرو قرار است به‌عنوان مدیرعامل جدید مبارکه راهی فولاد مبارکه شود.

تغییری که در شرایط کنونی جز خالی کردن بدنه مدیریتی کشور از مدیران مجرب و روی کار آمدن مدیران کم نام و نشان نمی‌تواند معنای دیگری داشته باشد.

مدرس خیابانی پیش‌ازاین مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان بوده و برخی از سوابق کاری وی شامل مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره شرکت هلدینگ سرمایه‌گذاری مهر اقتصاد ایرانیان، رئیس هیئت‌مدیره گروه تراکتورسازی ایران و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره گروه توسعه معادن روی ایران بوده است.

این کارنامه به‌خوبی نشان می‌دهد که وی در زمان اوج درآمدهای نفتی که برخی نهادهای نظامی در کشور قدرت گرفتند و رسماً وارد اقتصاد شدند، رشد کرده است. به نظر می‌رسد که این مدیر سفارش شده برخی جریان‌های سیاسی به‌ویژه اصولگرایان باشد تا در آب‌نمک خوابیده شده و برای روز مبادا از آنان استفاده شود.

معدن نامه بر این باور است که هرگونه تغییر در بدنه معادن کشور، حداقل تا دولت آینده به صلاح بخش معدن نیست و بهتر است تا وزیر صمت، به‌جای بله‌قربان‌گویی به مصوبات یک‌شبه و توطئه‌هایی که علیه نظام مدیریتی کشور شکل می‌گیرد، مدیران سالم را در بدنه وزارتخانه متبوع خود حفظ کند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

آخرین عناوین