شنبه 26 مرداد 1398 شمسی /8/17/2019 5:59:13 PM
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد مطرح کرد:

نشست هم اندیشی روسای دفاتر امور بازنشستگان صندوق بازنشستگی فولاد روز دوشنبه ۲ مهرماه با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد.
به بازنشستگان فولاد «رفاه کارت» اختصاص می یابد/حوزه درمان بازنشستگان بهبود می یابد

 به گزارش معدن نامه، محمدجواد عسکری در ابتدای سخنان خود با تسلیت ایام عزاداری سالار شهیدان و شهادت جمعی از هموطنانمان در حادثه تروریستی اهواز و نیز گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: امیدواریم نشست هم اندیشی روسای دفاتر امور بازنشستگان صندوق بازنشستگی فولاد نتیجه خوبی برای عزیزان بازنشسته به همراه داشته باشد. 

عسکری عنوان کرد: از همان روزهای نخستین کارمان بر جایگاه و اهمیت بازنشستگان تاکید کردیم. با وجود ناملایماتی که بر سر راه ما وجود دارد ما هرگز خسته نمی شویم و هر موضوعی را که در دستور کار قرار دادیم تا به ثمر نشستن آن پیگیری می کنیم.

او خطاب به روسای دفاتر امور  و نیز کارکنان معاونت فنی عملیات صندوق باز نشستگی فولاد تاکید کرد: اساسا وجود ما برای بازنشستگان است و ما باید همه توان خود را برای خدمت به آنان به کار بگیریم.

 عسکری با اشاره به اهمیت قرارداد منعقد شده با فروشگاه رفاه برای واگذاری کارت اعتباری خرید کالا به بازنشستگان فولاد تصریح کرد:  ما می خواهیم بازنشستگان عزیز شیرینی این طرح را احساس نمایند. ما شارژ رفاه کارت ها را به صورت پلکانی قرار دادیم تا به عزیزان بازنشسته فشاری وارد نشود.

 او ادامه داد: با فروشگاه رفاه برای تجهیز تعاونی های صندوق در سطح استانها به توافق رسیده ایم . هدف ما این است که تعاونی ها را پویاتر نموده و درآمدی برای آنها ایجاد کنیم.

 عسکری با اشاره به اینکه خیلی از بازنشستگان فولاد از خدمات صندوق فولاد اطلاعی ندارند بیان کرد: ما باید به بهترین نحو به بازنشستگان آرامش و خدمات دهیم و همین طور این خدمات را به بهترین شکل اطلاع رسانی کنیم.

او خطاب به روسای دفاتر امور استان ها گفت: شما چشم و گوش ما در مناطق هستید. طرح رفاه کارت را با جدیت پیگیری کنید. همه باید کمک کنند این طرح به خوبی اجرا شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: اکثریت بازنشستگان از خدمات صندوق رضایت دارند. البته ممکن است بخشی هم ناراضی باشند اما نباید با هر حرفی که مطرح می شود دلسرد شویم. تا روزی که من در این پست هستم نه خسته می شوم و نه دلسرد خواهم شد زیرا باید جوابگوی بازنشستگان فولاد و خانواده های آنان باشم.

او افزود: مطمئن باشید وقتی ما به بازنشستگان فولاد خدمت کنیم آنان نیز ما را دعا خواهند کرد.

 عسکری در پایان سخنانش گفت: همه ما اعضای یک خانواده هستیم. از دفاتر امور و نیز معاونت فنی عملیات انتظار دارم که سرعت کار توزیع رفاه کارت ها را بالاببرند تا رضایتمندی بازنشستگان عزیز فولاد حاصل شود.

 گفتنی است، پس از سخنان عسکری، روسای دفاتر امور بازنشستگان نیز با اشاره به اینکه در جهت تحقق اهداف صندوق و برنامه های آن همه تلاش خود را خواهند کرد به عسکری اطمینان دادند تا موضوع کارت اعتباری خرید از فروشگاه رفاه را با جدیت و سرعت بیشتری پیگیری کنند.

 همچنین امیراحمدی معاون فنی عملیات صندوق بازنشستگی فولاد نیز در گزارشی با بیان اینکه توزیع رفاه کارت ها از منطقه شاهرود آغاز شده گفت: پیش بینی می شود تا پایان هفته جاری، رفاه کارت ها به سایر دفاتر امور تحویل داده شود.

 هماهنگی در حوزه درمان بازنشستگان بیشتر و بهتر خواهد بود

 معاون فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد، نتایج حاصل از برگزاری نشست هم اندیشی روسای دفاتر امور بازنشستگان را مثبت و مفید ارزیابی کرد.

 امیر احمدی در گفتگو با مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: در این نشست، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد اظهارات ارزشمندی داشتند و به لطف خدا طبق پیش بینی هایی که از قبل داشتیم به بیش از ۹۰ درصد اهدافی که از برگزاری این نشست مدنظرمان بود دست پیدا کردیم.

 وی افزود: انشاالله هماهنگی در حوزه درمان بازنشستگان فولاد از این به بعد، بهتر و بیشتر انجام خواهد شد. 

معاون فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد ادامه داد: همچنین با تمهیداتی که پیش بینی کرده ایم کارت های اعتباری خرید از فروشگاه رفاه را به نحو مطلوبی در میان بازنشستگان فولاد توزیع خواهیم کرد. تلاش می کنیم که در کمتر از یک ماه، این کارت ها به دست تمام بازنشستگان عزیز فولاد برسد تا آنان بتوانند از این کارت ها استفاده نمایند.

 احمدی گفت: معتقدم با نتایجی که از برگزاری این جلسه حاصل شد، خدمات به بازنشستگان فولاد با سرعت و کیفیت بهتری ارایه خواهد شد و ما می توانیم اهداف صندوق بازنشستگی فولاد را در این خصوص محقق سازیم.منبع: روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد

مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین