پنجشنبه 27 تير 1398 شمسی /7/18/2019 6:04:06 PM
رییس انجمن سنگ‏ آهن ایران مطرح کرد:

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در تولید و مسوولیت‌های اجتماعی عملکرد مطلوبی را در سطح ملی درکارنامه خود به ثبت رسانده است.
عملکرد ملی گل‏ گهر با ثبت ۴۲ طرح پیشرو

به گزارش معدن نامه، مهرداد اکبریان، رییس انجمن سنگ آهن در دیدار اخیر هیات مدیره انجمن با ناصر تقی‌زاده، مدیرعامل این شرکت اظهار کرد: شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر هم‌اکنون ۴۲طرح در حوزه معدن، صنایع معدنی و مسوولیت‌های اجتماعی دارد که پیشرفت فیزیکی آنها بین ۸۰ تا ۴۰درصد است و این شرکت علاوه بر موفقیت‌های چشمگیر در حوزه معدن گام‌های موثری در بخش مسوولیت‌های اجتماعی نظیر ساخت بیمارستان برداشته است.

او تصریح کرد:یکی از وظایف انجمن‌های تخصصی بررسی دقیق مشکلات واحدهای تولیدی است و نشست مشترک انجمن سنگ آهن با مدیر عامل گل‌گهر بیشتر برای شناسایی راهکارهای اساسی برای رفع موانع تولید و حمل سنگ آهن بود.

اکبریان خاطرنشان کرد: شرکت گل‌گهر طی سال‌های اخیر اقدامات موثری در حوزه تولید و ‌توسعه فرآوری سنگ‌آهن و ایجاد ارزش افزوده انجام داده است. وی گفت: جسارت و مدیریت تقی‌زاده در شرکت گل‌گهر سبب شد تا در شرایط سخت بازار روند افزایش تولید هرگز متوقف نشود و همزمان با ورود به چرخه فولاد سبب ارزش‌آفرینی در حوزه معدن شده است.

او با انتقاد به برخی جریان‌سازی‌ها در حوزه مدیریتی بخش معدن افزود: متاسفانه در برخی بنگاه‌های معدنی کشور شاهد نفوذ جریان ضد تولید و ظهور جریانات سیاسی هستیم که این موضوع به هیچ عنوان به سود اقتصاد و ذی نفعان واقعی عرصه تولید نیست.منبع: دنیای اقتصاد

مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین