چهارشنبه 2 بهمن 1398 شمسی /1/22/2020 6:16:56 AM
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران:

 با اجرای طرح احیای معادن کوچک در کشور ، معادن غیر فعال استان زنجان مورد بررسی قرار گرفته و پتانسیل های موجود جهت حضور سرمایه گذاران شناسایی و معرفی می شود.
معادن غیر فعال در استان زنجان احیا می‌شود

به گزارش معدن نامه، مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در جلسه شورای هماهنگی احیای معادن در استان زنجان با اعلام خبر فوق افزود : طرح احیای معادن کوچک متروکه و غیر فعال در سال 96 کلید خورد.

وجیه اله جعفری تصریح کرد: از اوایل سال 97 چندین تفاهم نامه بین سرمایه گذاران منعقد شد و در سال 98 به عنوان یکی از طرح های اقتصاد مقاومتی تعیین شد.

جعفری یادآور شد: ارکان اجرایی این طرح دولت، سرمایه گذاران، معادن و انجمن ها و تشکل هاست.

وی عنوان کرد : متولی این طرح وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد که به ایمیدرو ارجاع و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی به عنوان مجری انتخاب شد.

مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با اشاره به اینکه در کشور 8/93 درصد معادن کوچک مقیاس هستند اظهار داشت: یکی از تصمیمات شورا اتصال این معادن کوچک و فعالسازی آنهاست.

وی یادآور شد: شورای هماهنگی احیای معادن سعی دارد با حضور در استان ها تصمیم گیری های لازم را انجام داده و بدون نیاز به پروسه اداری مصوبات لازم را با توجه به اختیارات استانی تصویب کند.

جعفری یادآور شد: یکی از روش های احیای معادن، نهضت فرآوری است به گونه ای که برخی از معادن با توجه به محدودیت های مالی و یا عدم اکتشافات لازم می توانند با حضور سرمایه گذاران جدید فرآوری لازم را انجام دهند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین