دوشنبه 18 آذر 1398 شمسی /12/9/2019 6:04:24 AM
فعالان معدنی مراقب باشند

اخیرا در شبکه های مجازی افرادی اقدام به تبلیغ برای نمایشگاهی به اصطلاح بین المللی در سیرجان کرده اند و مدعی شده اند این نمایشگاه با همکاری هلدینگ گلگهر و سازمان صمت استان کرمان برگزار می شود. این نمایشگاه مورد تایید معدن نامه نبوده و بزودی اخباری از نفوذ باند رسانه ای بی اخلاق آن، در اختیار فعالان معدنی قرار خواهد گرفت.
موضوع: برگزاری یک نمایشگاه در سیرجان

توقع بر آن است تا مجتمع معدنی و صنعتی گلگهر از نفوذ برخی شبه رسانه ها و دلالان مطبوعاتی به آن مجموعه بزرگ جلوگیری کرده و فضایی مناسب برای حضور رسانه های اصیل و اخلاق مدار ایجاد کند.

 همچنین لازم است توضیح داده شود که دلیل حمایت خاص برخی کارکنان این شرکت از افرادی چون ب.ا.ت و رسانه هایی مانند پ.م.ف چیست و چرا برای این افراد و رسانه های وابسته به او اقدام به گرفتن غرفه کرده و برگزارکنندگان نمایشگاه چابهار و کیش را ملزم به همکاری با چنین افرادی کرده اند. 

 معدن نامه به زودی در رابطه با افراد ذینفع در این نمایشگاه که دومین دوره آن دیماه امسال در سیرجان برگزار می شود مطالبی را منتشر خواهد کرد.

 به نظر می رسد شرکت های معدنی باید هوشمندانه تر در برخی نمایشگاه ها حضور یافته و میزان هزینه کرد خود را در این باره منتشر کنند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین