دوشنبه 18 آذر 1398 شمسی /12/9/2019 6:25:03 AM
بهمن حسین‌زاده، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران:

 طی گفتگویی رسانه‌ای در حاشیه افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی گفت: از نگاه تصمیم‌سازان؛ "معدن"، محور توسعه اقتصادی دهه آینده نام گرفته است. از این رو ضرورت برنامه‌ریزی بلندمدت جهت ارتقاء سطح سرمایه‌گذاری، افزایش نرخ اشتغال‌زایی، توسعه اکتشافات معدنی و فعال‌سازی و احیا توسعه معادن کوچک، ایجاد زیر ساخت‌های لازم به منظور نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی برای استفاده مطلوب از معادن؛ نیاز امروز ماست، تا تحولات چشم‌گیری را در بخش رونق صادرات معدنی با بسترسازی نقشه راه معدنی شاهد باشیم.
تقویت سازوکارهای اصلاح  موانع سرمایه‌گذاری در حوزه ‌ صنایع معدنی

دکتر حسین‌زاده فراهم آوردن بستر مناسب جهت انتقال بیشتر فناوری‌ها و ایجاد ارتباطات تجاری جدید با تقویت روابط قبلی و نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی کشورهای شرکت کننده در نمایشگاه معدن را از اهداف مهم انگیزه‌های برگزاری پانزدهمین نمایشگاه معدن دانست و افزود: کشورمان ضمن بهره‌مندی از ذخایر غنی و پتانسیل بالا در بخش معدنی، در چنین رویداد صنعتی و نمایشگاهی می‌تواند مزیت‌ها و فرصت‌ها را در معرض دید سرمایه گذاران داخلی و خارجی قرار دهد.

ریس هیات مدیره و مدیر عاملشرکت نمایشگاه‌های بین المللی؛ در بخش پایانی این گفتگو؛ خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه "ایران کان مین ۲۰۱۹" از جمله‌ی برنامه‌های همزمانی است که طی آن؛ پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرین نوآوری و دستاوردهای علمی صنعتی مطلع خواهند شد. این نشست‌های تخصصی معدن و صنایع معدنی توسط اساتید و صاحب‌نظران این رشته برگزار می‌گردد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین